WESELA 2023-09-30T07:19:08+00:00

NAJLEPSZA KUCHNIA I DOSKONAŁA ATMOSFERA

Wesela w Hotelu Zameczek

NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

Organizacja Wesel

Recepta na udane przyjęcie weselne to przede wszystkim wybór właściwego miejsca. Hotel Zameczek zapewni Państwu profesjonalną obsługę,  wyborną kuchnię i dobrą zabawę. Eleganckie, stylowe wnętrza oraz piękny ogród będą wspaniałą aranżacją dla sesji fotograficznej. Dołożymy wszelkich starań by ten dzień stał się najpiękniejszym wspomnieniem.

Serdecznie zapraszamy

NAJLEPSZA OFERTA WESELNA

Zapewniamy

AROMAT I SMAK

Restauracja

Nasi kucharze oferują wyjątkowe kulinarne kreacje i dania o wybornym smaku. Menu weselne komponowane jest indywidualnie w oparciu o preferencje Pary Młodej. W ofercie uwzględniamy cieszące się dużym zainteresowaniem “stoły tematyczne” jak stół wiejski , stół słodyczy czy drink bar. W naszym menu znajdują się także propozycje dla wegan i wegetarian.

KOMPOZYCJA STYLU I FUNKCJONALNOŚCI

Sale Bankietowe

HOTEL ZAMECZEK

Niezapomniane Wesela

Hotel Zameczek organizuje zarówno kameralne śluby w gronie najbliższych jak i duże uroczystości. Jesteśmy otwarci na realizację oryginalnych pomysłów i nietypowych ślubnych scenariuszy. Nasz zespół zadba o każdy etap i wszystkie szczegóły.

OGRÓD

Plener fotograficzny

 

Hotel Zameczek to miejsce, które zachwyca ilością zakamarków w różnym stylu. Poza ciekawymi wnętrzami doskonałym plenerem jest pełen zieleni hotelowy ogród.

  •   oczka wodne
  •   ozdobne studnie
  •   mostek
  •   alejki
  •   kwiaty, drzewa i krzewy

BONUS

Apartament dla Nowożeńców

Zapytaj o szczegóły